Te koop - Grond 56000 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra
1 000 000 €
17 €/m²
Property 2761 photo 1
Property 2761 photo 2
Property 2761 photo 3
Property 2761 photo 4
Property 2761 photo 5
Property 2761 photo 6

Details

  • Strand: песчанный пляж со множеством голубых флагов
  • Afstand tot de zee: 600 m
  • Afstand tot luchthaven: 52 km

Diensten

  • Zeezicht

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 56000 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Verkoop
910 000 € 182 €/m²
  • Objectcode 19484
  • Gebied 5000 m²
  • Afstand tot de zee 250 m
Verkoop
1 200 000 € 63 €/m²
  • Objectcode 11092
  • Gebied 19000 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
850 000 € 101 €/m²
  • Objectcode 13568
  • Gebied 8404 m²
  • Afstand tot de zee 120 m
Verkoop
1 000 000 € 83 €/m²
  • Objectcode 45197
  • Gebied 12000 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
1 000 000 € 9 €/m²
  • Objectcode 35368
  • Gebied 103500 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
900 000 € 73 €/m²
  • Objectcode 25935
  • Gebied 12300 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
850 000 € 650 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 30796
  • Gebied 18480 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
1 000 000 € 100 €/m²
  • Objectcode 4692
  • Gebied 10000 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
1 300 000 € 650 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 1014
  • Gebied 20171 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
1 200 000 € 101 €/m²
  • Objectcode 4197
  • Gebied 11875 m²
  • Afstand tot de zee 350 m

Abonneer u op de nieuwsbrief