Te koop - Grond 12150 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra
315 000 € 241 000 €
19 €/m²
Property 2723 photo 1
Property 2723 photo 2
Property 2723 photo 3

Details

  • Strand: песчано-галичный
  • Afstand tot de zee: 6000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 0,3 km
  • Afstand tot luchthaven: 64 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 12150 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 600 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.

Verkoop
350 000 € 555 €/m²
  • Objectcode 9132
  • Gebied 630 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
340 000 € 73 €/m²
  • Objectcode 10834
  • Gebied 4650 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
260 000 € 52 €/m²
  • Objectcode 43896
  • Gebied 4970 m²
  • Afstand tot de zee 4500 m
Verkoop
380 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 19822
  • Gebied 7500 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
390 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 47126
  • Gebied 11000 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
350 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 44759
  • Gebied 9900 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
370 000 € 200 000 € 43 €/m²
  • Objectcode 16455
  • Gebied 4650 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
300 000 € 57 €/m²
  • Objectcode 47056
  • Gebied 5250 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
450 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 45553
  • Gebied 6800 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
290 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 2494
  • Gebied 6750 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief