Te koop - Grond 20000 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Nea Fokaia
1 000 000 €
50 €/m²
Property 26910 photo 1
Property 26910 photo 2
Property 26910 photo 3
Property 26910 photo 4
Property 26910 photo 5
Property 26910 photo 6

Details

  • Afstand tot de zee: 1800 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1,3 km
  • Afstand tot luchthaven: 55 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 20000 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: elektriciteit wordt geleverd.

Verkoop
870 000 € 238 €/m²
  • Objectcode 40250
  • Gebied 3650 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
1 300 000 € 77 €/m²
  • Objectcode 64826
  • Gebied 16688 m²
  • Afstand tot de zee 150 m
Verkoop
1 275 000 € 61 €/m²
  • Objectcode 19776
  • Gebied 20700 m²
  • Afstand tot de zee 2200 m
Verkoop
850 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 51408
  • Gebied 39000 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
1 000 000 € 83 €/m²
  • Objectcode 45197
  • Gebied 12000 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
1 000 000 € 9 €/m²
  • Objectcode 35368
  • Gebied 103500 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
850 000 € 101 €/m²
  • Objectcode 13568
  • Gebied 8404 m²
  • Afstand tot de zee 120 m
Verkoop
1 000 000 € 105 €/m²
  • Objectcode 20239
  • Gebied 9500 m²
  • Afstand tot de zee 120 m
Verkoop
900 000 € 73 €/m²
  • Objectcode 25935
  • Gebied 12300 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 10973
  • Gebied 20100 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief