680 000 €
27 €/m²
Property 26886 photo 1
Property 26886 photo 2
Property 26886 photo 3
Property 26886 photo 4
Property 26886 photo 5
Property 26886 photo 6
Property 26886 photo 7

Details

  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot luchthaven: 18 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 25000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 600 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
853 000 € 860 €/m²
  • Objectcode 64550
  • Gebied 991 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
700 000 € 127 €/m²
  • Objectcode 33666
  • Gebied 5500 m²
  • Afstand tot de zee 10 m
Verkoop
750 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 59199
  • Gebied 25000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 42923
  • Gebied 563 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • Objectcode 63073
  • Gebied 16658 m²
  • Afstand tot de zee 40 m
Verkoop
747 000 € 114 €/m²
  • Objectcode 40405
  • Gebied 6500 m²
  • Afstand tot de zee 175 m
Verkoop
650 000 € 134 €/m²
  • Objectcode 24183
  • Gebied 4834 m²
  • Afstand tot de zee 3300 m
Verkoop
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 30124
  • Gebied 10500 m²
  • Afstand tot de zee 15 m
Verkoop
600 000 € 534 000 € 37 €/m²
  • Objectcode 39581
  • Gebied 14364 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
660 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 65423
  • Gebied 12329 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief