Te koop - Villa 600 m² in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol
2 200 000 €
3667 €/m²
Property 26878 photo 1
Property 26878 photo 2
Property 26878 photo 3
  • Objectcode 26878
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Villa
  • Gebied 600 m²
  • Perceeloppervlakte 370 m²
  • Regio Limassol
  • Plaats Limassol (Cyprus)
  • Aantal kamers 7

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Aantal kamers: 7
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 4
  • Slaapkamers: 6
  • Toiletten: 4
  • Afstand tot de zee: 5000 m
  • Afstand tot luchthaven: 48 km

Diensten

  • Parkeren
  • Zwembad
  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop 3 verdieping verdieping en een oppervlakte van 600 m² In Limassol. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken. De 1e verdieping bestaat uit 4 slaapkamers, 2 badkamers, een doucheruimte, een voorraadkast. De 2e verdieping bestaat uit 2 slaapkamers, een doucheruimte. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de stad. Onroerend goed heeft airconditioner, barbecueplek, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin. Er is een privézwembad aanwezig.

Luxury villa with panoramic sea-view, located in Limassol city.
The house also offer an outdoor swimming pool, a main bedroom with a wardrobe and bathroom, 2 jacuzzis, a gym on the top floor and a wine cellar.