Te koop - Grond 36000 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Sani
1 200 000 €
33 €/m²
Property 2648 photo 1
Property 2648 photo 2
Property 2648 photo 3
Property 2648 photo 4
Property 2648 photo 5
Property 2648 photo 6
Property 2648 photo 7

Details

  • Strand: песчанный пляж со множеством голубых флагов
  • Afstand tot de zee: 400 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 4 km
  • Afstand tot luchthaven: 53 km

Diensten

  • Zeezicht

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 36000 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Verkoop
1 500 000 € 150 €/m²
  • Objectcode 43363
  • Gebied 10000 m²
  • Afstand tot de zee 3 m
Verkoop
1 275 000 € 61 €/m²
  • Objectcode 19776
  • Gebied 20700 m²
  • Afstand tot de zee 2200 m
Verkoop
1 300 000 € 77 €/m²
  • Objectcode 64826
  • Gebied 16688 m²
  • Afstand tot de zee 150 m
Verkoop
1 700 000 € 85 €/m²
  • Objectcode 45226
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
1 000 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 26910
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 1800 m
Verkoop
1 000 000 € 9 €/m²
  • Objectcode 35368
  • Gebied 103500 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
1 200 000 € 63 €/m²
  • Objectcode 11092
  • Gebied 19000 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
1 000 000 € 17 €/m²
  • Objectcode 2761
  • Gebied 56000 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
1 200 000 € 101 €/m²
  • Objectcode 4197
  • Gebied 11875 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
1 600 000 € 51 €/m²
  • Objectcode 25936
  • Gebied 31000 m²
  • Afstand tot de zee 400 m

Abonneer u op de nieuwsbrief