Te koop - Grond 1500 m² on the island of Thassos

Griekenland Macedonië Prefectuur Kavala Thassos Rachoni
90 000 €
60 €/m²
Property 26383 photo 1
Property 26383 photo 2
Property 26383 photo 3
Property 26383 photo 4
Property 26383 photo 5
Property 26383 photo 6

Details

  • Afstand tot de zee: 4000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 16 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 1500 m². на острове Тасос. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 500 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht.

Verkoop
100 000 € 18 €/m²
  • Objectcode 3916
  • Gebied 5365 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Exclusief Verkoop
90 000 € 333 €/m²
  • Objectcode 65719
  • Gebied 270 m²
  • Afstand tot de zee 120 m
Verkoop
75 000 € 96 €/m²
  • Objectcode 20312
  • Gebied 776 m²
  • Afstand tot de zee 250 m
Verkoop
120 000 € 111 €/m²
  • Objectcode 19910
  • Gebied 1080 m²
  • Afstand tot de zee 110 m
Verkoop
80 000 € 410 €/m²
  • Objectcode 6453
  • Gebied 195 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
105 000 € 85 000 € 78 €/m²
  • Objectcode 20313
  • Gebied 1086 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
102 000 € 138 €/m²
  • Objectcode 40071
  • Gebied 737 m²
  • Afstand tot de zee 790 m
Verkoop
130 000 € 114 €/m²
  • Objectcode 5267
  • Gebied 1137 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
90 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 26383
  • Gebied 1500 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
92 000 € 171 €/m²
  • Objectcode 33896
  • Gebied 538 m²
  • Afstand tot de zee 850 m

Abonneer u op de nieuwsbrief