130 000 €
144 €/m²
Property 26119 photo 1
Property 26119 photo 2
Property 26119 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 150 m
  • Afstand tot luchthaven: 79 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 900 m². в Аттике. Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Locatie