Te koop - Grond 400 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Paliouri
80 000 €
200 €/m²
Property 2608 photo 1
Property 2608 photo 2
Property 2608 photo 3
Property 2608 photo 4

Details

  • Strand: песчаный
  • Afstand tot de zee: 5000 m
  • Afstand tot luchthaven: 85 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 400 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 160 m².

On site there is building for demolition.

 

Verkoop
95 000 € 111 €/m²
  • Objectcode 40187
  • Gebied 850 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
90 000 € 15 €/m²
  • Objectcode 46823
  • Gebied 6000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
80 000 € 15 €/m²
  • Objectcode 62479
  • Gebied 5100 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
100 000 € 24 €/m²
  • Objectcode 29983
  • Gebied 4143 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
95 000 € 95 €/m²
  • Objectcode 64014
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
110 000 € 31 €/m²
  • Objectcode 60326
  • Gebied 3500 m²
  • Afstand tot de zee 1100 m
Verkoop
115 000 € 57 €/m²
  • Objectcode 26622
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
70 000 € 107 €/m²
  • Objectcode 59639
  • Gebied 650 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
70 000 € 17 €/m²
  • Objectcode 34555
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
75 000 € 37 €/m²
  • Objectcode 43104
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 650 m

Abonneer u op de nieuwsbrief