Te koop - Grond 4013 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Nea Skioni
180 000 €
44 €/m²
Property 26035 photo 1
Property 26035 photo 2
Property 26035 photo 3
Property 26035 photo 4
Property 26035 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 1000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 100 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4013 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Momenteel wordt het in het stadsplan geïntegreerd.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m².

Verkoop
180 000 € 44 €/m²
  • Objectcode 26035
  • Gebied 4013 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
150 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 39830
  • Gebied 4248 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
220 000 € 200 000 € 48 €/m²
  • Objectcode 28639
  • Gebied 4100 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
150 000 € 18 €/m²
  • Objectcode 11941
  • Gebied 8000 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
260 000 € 38 €/m²
  • Objectcode 30116
  • Gebied 6700 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
160 000 € 64 €/m²
  • Objectcode 24995
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
250 000 € 47 €/m²
  • Objectcode 13569
  • Gebied 5300 m²
  • Afstand tot de zee 280 m
Verkoop
160 000 € 29 €/m²
  • Objectcode 45731
  • Gebied 5500 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
220 000 € 160 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 20946
  • Gebied 10000 m²
  • Afstand tot de zee 850 m
Verkoop
200 000 € 133 €/m²
  • Objectcode 40574
  • Gebied 1500 m²
  • Afstand tot de zee 950 m

Abonneer u op de nieuwsbrief