Te koop - Grond 13000 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Kallithea
330 000 €
25 €/m²
Property 26034 photo 1
Property 26034 photo 2
Property 26034 photo 3
Property 26034 photo 4
Property 26034 photo 5
Property 26034 photo 6

Details

  • Afstand tot de zee: 3000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 64 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 13000 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Ter plaatse is aanwezig: elektriciteit wordt geleverd.

Verkoop
320 000 € 23 €/m²
  • Objectcode 64872
  • Gebied 13500 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
277 000 € 68 €/m²
  • Objectcode 31765
  • Gebied 4062 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
350 000 € 250 €/m²
  • Objectcode 4474
  • Gebied 1400 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
320 000 € 240 €/m²
  • Objectcode 24471
  • Gebied 1330 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
300 000 € 33 €/m²
  • Objectcode 3439
  • Gebied 8880 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
350 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 44759
  • Gebied 9900 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
300 000 € 40 €/m²
  • Objectcode 22235
  • Gebied 7500 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
350 000 € 555 €/m²
  • Objectcode 9132
  • Gebied 630 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
270 000 € 364 €/m²
  • Objectcode 13164
  • Gebied 740 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
300 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 45203
  • Gebied 30000 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief