Te koop - Grond 31000 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Mollen Kalyves
1 600 000 €
51 €/m²
Property 25936 photo 1
Property 25936 photo 2
Property 25936 photo 3
Property 25936 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 400 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 0,7 km
  • Afstand tot luchthaven: 80 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 31000 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Ter plaatse is aanwezig: elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 1400 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op de stad, op het bos.

Locatie