Te koop - Grond 9521 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Nea Potidea
200 000 €
21 €/m²
Property 25746 photo 1
Property 25746 photo 2
Property 25746 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 350 m
  • Afstand tot luchthaven: 55 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 9521 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 1000 m².

Verkoop
250 000 € 215 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 2485
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
220 000 € 180 000 € 19 €/m²
  • Objectcode 18647
  • Gebied 9100 m²
  • Afstand tot de zee 485 m
Verkoop
220 000 € 110 €/m²
  • Objectcode 48741
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
180 000 € 7 €/m²
  • Objectcode 45790
  • Gebied 22902 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
250 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 2770
  • Gebied 4465 m²
  • Afstand tot de zee 1100 m
Verkoop
260 000 € 52 €/m²
  • Objectcode 43896
  • Gebied 4970 m²
  • Afstand tot de zee 4500 m
Verkoop
190 000 € 23 €/m²
  • Objectcode 63877
  • Gebied 8000 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
260 000 € 38 €/m²
  • Objectcode 30116
  • Gebied 6700 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
190 000 € 1061 €/m²
  • Objectcode 45031
  • Gebied 179 m²
  • Afstand tot de zee 30 m
Verkoop
200 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 48625
  • Gebied 12000 m²
  • Afstand tot de zee 700 m

Abonneer u op de nieuwsbrief