Te koop - Grond 11706 m² in Larnaka

Griekenland Cyprus Larnaca
202 000 €
17 €/m²
Property 25735 photo 1
  • Objectcode 25735
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Grond
  • Perceeloppervlakte 11706 m²
  • Regio Larnaka
  • Plaats Larnaca (Cyprus)

Details

  • Afstand tot de zee: 7000 m
  • Afstand tot luchthaven: 11 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 11706 m². В Ларнаке.

The land is more suitable for agriculture, located not far form Larnaca city.
Construction Zone G3 (Agricultural)

Verkoop
180 000 € 17 €/m²
  • Objectcode 57542
  • Gebied 10034 m²
Verkoop
190 000 € 61 €/m²
  • Objectcode 61330
  • Gebied 3101 m²
Verkoop
200 000 € 59 €/m²
  • Objectcode 55919
  • Gebied 3345 m²
Verkoop
200 000 € 365 €/m²
  • Objectcode 42291
  • Gebied 547 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
300 000 €
  • Objectcode 35277
  • Gebied 0 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
195 000 € 5 €/m²
  • Objectcode 58733
  • Gebied 38129 m²
Verkoop
300 000 € 12 €/m²
  • Objectcode 58738
  • Gebied 24166 m²
Verkoop
164 500 € 313 €/m²
  • Objectcode 49151
  • Gebied 524 m²
  • Afstand tot de zee 45000 m
Verkoop
200 000 € 336 €/m²
  • Objectcode 42293
  • Gebied 594 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
295 000 € 14 €/m²
  • Objectcode 58804
  • Gebied 20857 m²

Abonneer u op de nieuwsbrief