Te koop - Grond 103011 m² in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol
3 368 000 €
32 €/m²
Property 25643 photo 1
Property 25643 photo 2
  • Objectcode 25643
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Grond
  • Perceeloppervlakte 103011 m²
  • Regio Limassol
  • Plaats Limassol (Cyprus)

Details

  • Afstand tot de zee: 1300 m
  • Afstand tot luchthaven: 25 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 103011 m². В Лимассоле.

Verkoop
4 200 000 € 571 €/m²
  • Objectcode 32397
  • Gebied 7355 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
2 950 000 € 2 650 000 € 232 €/m²
  • Objectcode 37032
  • Gebied 11387 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
2 800 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 51636
  • Gebied 100406 m²
Verkoop
2 700 000 € 106 €/m²
  • Objectcode 49602
  • Gebied 25461 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
3 368 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 25643
  • Gebied 103011 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
3 000 000 € 187 €/m²
  • Objectcode 16951
  • Gebied 16000 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
3 150 000 € 794 €/m²
  • Objectcode 36479
  • Gebied 3963 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
3 500 000 € 1334 €/m²
  • Objectcode 38308
  • Gebied 2623 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief