Te koop - Grond 37459 m² in Paphos

Griekenland Cyprus Paphos
1 338 000 €
35 €/m²
Property 25613 photo 1
  • Objectcode 25613
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Grond
  • Perceeloppervlakte 37459 m²
  • Regio Paphos
  • Plaats Paphos (Cyprus)

Details

  • Afstand tot de zee: 1800 m
  • Afstand tot luchthaven: 36 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 37459 m². В Пафосе.

Coverage of 25%

Verkoop
1 300 000 € 242 €/m²
  • Objectcode 41647
  • Gebied 5352 m²
  • Afstand tot de zee 5 m
Verkoop
1 500 000 € 897 €/m²
  • Objectcode 40660
  • Gebied 1672 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
2 000 000 € 101 €/m²
  • Objectcode 44445
  • Gebied 19644 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
1 700 000 € 36 €/m²
  • Objectcode 42866
  • Gebied 46824 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
1 200 000 € 1 000 000 € 83 €/m²
  • Objectcode 37033
  • Gebied 11914 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
1 250 000 € 254 €/m²
  • Objectcode 24047
  • Gebied 4920 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
1 730 000 € 298 €/m²
  • Objectcode 53199
  • Gebied 5790 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
1 500 000 € 174 €/m²
  • Objectcode 46532
  • Gebied 8607 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief