Te koop - Grond 52844 m² in Paphos

Griekenland Cyprus Paphos
2 515 000 €
47 €/m²
Property 25610 photo 1
  • Objectcode 25610
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Grond
  • Perceeloppervlakte 52844 m²
  • Regio Paphos
  • Plaats Paphos (Cyprus)

Details

  • Afstand tot de zee: 1800 m
  • Afstand tot luchthaven: 36 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 52844 m². В Пафосе.

Coverage of 25%

Verkoop
2 700 000 € 106 €/m²
  • Objectcode 49602
  • Gebied 25461 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
3 500 000 € 1334 €/m²
  • Objectcode 38308
  • Gebied 2623 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
2 800 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 51636
  • Gebied 100406 m²
Verkoop
2 200 000 € 233 €/m²
  • Objectcode 41991
  • Gebied 9421 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
2 950 000 € 2 650 000 € 232 €/m²
  • Objectcode 37032
  • Gebied 11387 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
3 368 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 25643
  • Gebied 103011 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
2 100 000 € 396 €/m²
  • Objectcode 37035
  • Gebied 5300 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
3 150 000 € 794 €/m²
  • Objectcode 36479
  • Gebied 3963 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
2 450 000 € 1 890 000 € 353 €/m²
  • Objectcode 44454
  • Gebied 5340 m²
  • Afstand tot de zee 5 m

Abonneer u op de nieuwsbrief