587 000 €
5 €/m²
Property 25605 photo 1
Property 25605 photo 2
Property 25605 photo 3
Property 25605 photo 4
Property 25605 photo 5
Property 25605 photo 6
Property 25605 photo 7
Property 25605 photo 8
Property 25605 photo 9

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 0,2
  • Afstand tot de zee: 7500 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 3 km
  • Afstand tot luchthaven: 87 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 106846 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 20000 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op het bos.

Verkoop
640 000 € 74 €/m²
  • Objectcode 63745
  • Gebied 8608 m²
  • Afstand tot de zee 1150 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 50802
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
512 000 € 39 €/m²
  • Objectcode 13486
  • Gebied 13042 m²
  • Afstand tot de zee 12000 m
Verkoop
600 000 € 534 000 € 37 €/m²
  • Objectcode 39581
  • Gebied 14364 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
750 000 € 375 €/m²
  • Objectcode 38096
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
600 000 € 454 000 € 54 €/m²
  • Objectcode 48715
  • Gebied 8300 m²
  • Afstand tot de zee 292 m
Verkoop
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • Objectcode 33319
  • Gebied 4616 m²
  • Afstand tot de zee 5 m
Verkoop
640 000 € 200 €/m²
  • Objectcode 57571
  • Gebied 3200 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
640 000 € 89 €/m²
  • Objectcode 63552
  • Gebied 7142 m²
  • Afstand tot de zee 3700 m
Verkoop
735 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 30343
  • Gebied 11000 m²
  • Afstand tot de zee 3800 m

Abonneer u op de nieuwsbrief