512 000 €
8 €/m²
Property 25604 photo 1
Property 25604 photo 2
Property 25604 photo 3
Property 25604 photo 4
Property 25604 photo 5
Property 25604 photo 6
Property 25604 photo 7

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 0,2
  • Afstand tot de zee: 7000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 3 km
  • Afstand tot luchthaven: 52 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 60000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 12000 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
500 000 € 25 €/m²
  • Objectcode 44016
  • Gebied 19280 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 30124
  • Gebied 10500 m²
  • Afstand tot de zee 15 m
Verkoop
525 000 € 2500 €/m²
  • Objectcode 34771
  • Gebied 210 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
480 000 € 1263 €/m²
  • Objectcode 50582
  • Gebied 380 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
600 000 € 33 €/m²
  • Objectcode 35632
  • Gebied 18000 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
450 000 € 31 €/m²
  • Objectcode 22997
  • Gebied 14240 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
700 000 € 127 €/m²
  • Objectcode 33666
  • Gebied 5500 m²
  • Afstand tot de zee 10 m
Verkoop
450 000 € 111 €/m²
  • Objectcode 62153
  • Gebied 4021 m²
  • Afstand tot de zee 750 m
Verkoop
426 500 € 33 €/m²
  • Objectcode 36778
  • Gebied 12588 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
450 000 € 41 €/m²
  • Objectcode 56387
  • Gebied 10884 m²
  • Afstand tot de zee 284 m

Abonneer u op de nieuwsbrief