Te koop - Grond 6300 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Fourka
270 000 € 220 000 €
34 €/m²
Property 2544 photo 1
Property 2544 photo 2
Property 2544 photo 3
Property 2544 photo 4
Property 2544 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 500 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1,7 km
  • Afstand tot luchthaven: 68 km

Diensten

  • Zeezicht

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 6300 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 220 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Verkoop
277 000 € 68 €/m²
  • Objectcode 31765
  • Gebied 4062 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
260 000 € 52 €/m²
  • Objectcode 43896
  • Gebied 4970 m²
  • Afstand tot de zee 4500 m
Verkoop
220 000 € 89 €/m²
  • Objectcode 48895
  • Gebied 2453 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
250 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 5825
  • Gebied 4700 m²
  • Afstand tot de zee 650 m
Verkoop
300 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 45206
  • Gebied 30000 m²
  • Afstand tot de zee 5900 m
Verkoop
340 000 € 250 000 € 101 €/m²
  • Objectcode 37466
  • Gebied 2468 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
380 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 19822
  • Gebied 7500 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
220 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 47550
  • Gebied 9603 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
300 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 3446
  • Gebied 8500 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
400 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 50262
  • Gebied 14500 m²
  • Afstand tot de zee 450 m

Abonneer u op de nieuwsbrief