350 000 € 320 000 €
29 €/m²
Property 25408 photo 1
Property 25408 photo 2
Property 25408 photo 3
Property 25408 photo 4
Property 25408 photo 5
Property 25408 photo 6

Details

  • Afstand tot de zee: 9000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 9 km
  • Afstand tot luchthaven: 37 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 11000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
320 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 42624
  • Gebied 15000 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
285 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 33320
  • Gebied 4254 m²
  • Afstand tot de zee 250 m
Verkoop
320 000 € 68 €/m²
  • Objectcode 63110
  • Gebied 4653 m²
  • Afstand tot de zee 670 m
Verkoop
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 46861
  • Gebied 28576 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
330 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 65144
  • Gebied 5000 m²
  • Afstand tot de zee 2600 m
Verkoop
299 000 € 4 €/m²
  • Objectcode 63201
  • Gebied 70000 m²
  • Afstand tot de zee 3300 m
Verkoop
320 000 € 198 €/m²
  • Objectcode 63954
  • Gebied 1613 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 64871
  • Gebied 4100 m²
  • Afstand tot de zee 2900 m
Verkoop
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • Objectcode 63428
  • Gebied 2672 m²
  • Afstand tot de zee 360 m

Abonneer u op de nieuwsbrief