130 000 € 118 000 €
19 €/m²
Property 25405 photo 1
Property 25405 photo 2
Property 25405 photo 3
Property 25405 photo 4
Property 25405 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 7300 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 7,3 km
  • Afstand tot luchthaven: 36 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 6000 m². на острове Крит. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
160 000 € 3 €/m²
  • Objectcode 65747
  • Gebied 51985 m²
  • Afstand tot de zee 23000 m
Verkoop
120 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 56751
  • Gebied 3732 m²
  • Afstand tot de zee 5500 m
Verkoop
140 000 € 187 €/m²
  • Objectcode 57456
  • Gebied 748 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
188 000 € 128 000 € 256 €/m²
  • Objectcode 47196
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
160 000 € 94 €/m²
  • Objectcode 62322
  • Gebied 1700 m²
  • Afstand tot de zee 70 m
Verkoop
110 000 € 71 €/m²
  • Objectcode 44087
  • Gebied 1541 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
190 000 € 185 €/m²
  • Objectcode 65447
  • Gebied 1022 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
180 000 € 243 €/m²
  • Objectcode 44617
  • Gebied 740 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
160 000 € 465 €/m²
  • Objectcode 61490
  • Gebied 344 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
160 000 € 65 €/m²
  • Objectcode 62877
  • Gebied 2454 m²
  • Afstand tot de zee 5150 m

Abonneer u op de nieuwsbrief