120 000 €
27 €/m²
Property 25272 photo 1
Property 25272 photo 2
Property 25272 photo 3
Property 25272 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 1600 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 12 km
  • Afstand tot luchthaven: 44 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 4300 m². на острове Крит. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m².

Verkoop
150 000 € 180 €/m²
  • Objectcode 65310
  • Gebied 830 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
107 000 € 94 €/m²
  • Objectcode 65472
  • Gebied 1130 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
110 000 € 85 €/m²
  • Objectcode 47187
  • Gebied 1285 m²
  • Afstand tot de zee 1114 m
Verkoop
100 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 50361
  • Gebied 1800 m²
  • Afstand tot de zee 25000 m
Verkoop
120 000 € 11 €/m²
  • Objectcode 47077
  • Gebied 10200 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
150 000 € 29 €/m²
  • Objectcode 64037
  • Gebied 5088 m²
  • Afstand tot de zee 352 m
Verkoop
130 000 € 260 €/m²
  • Objectcode 41759
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
110 000 € 29 €/m²
  • Objectcode 56431
  • Gebied 3700 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
150 000 € 73 €/m²
  • Objectcode 63359
  • Gebied 2049 m²
  • Afstand tot de zee 360 m
Verkoop
150 000 € 125 €/m²
  • Objectcode 49099
  • Gebied 1200 m²
  • Afstand tot de zee 350 m

Abonneer u op de nieuwsbrief