Te koop - Zakelijk in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol
1 400 000 €
Property 25041 photo 1
Property 25041 photo 2
Property 25041 photo 3
Property 25041 photo 4
Property 25041 photo 5
Property 25041 photo 6
Property 25041 photo 7
Property 25041 photo 8
Property 25041 photo 9
  • Objectcode 25041
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Zakelijk
  • Regio Limassol
  • Plaats Limassol (Cyprus)

Details

  • Bouwjaar: 2019
  • Afstand tot de zee: 530 m
  • Afstand tot luchthaven: 60 km

Diensten

  • Parkeren
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop бизнес oppervlakte 0 m² In Limassol. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, airconditioner. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats.

For sale part of a building consisting from 9 apartments (2x1b/r plus 7xstudio) in Omonia area, Limassol. The building is located close to Lidl on Franklin Roosevelt Avenue. Just a 10-minute drive from My Mall Limassol, the New Casino and the popular Ladys Mile Beach. Good for investors. Each floor (3 floors) has 2 apartments with 1 bedroom and 3 studios, total 15 flats. All apartments fully furnished. Good opportunity for investment! 

Rental Guaranteed! 

Verkoop
1 200 000 € 3636 €/m²
  • Objectcode 40687
  • Gebied 330 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
1 994 200 € 8274 €/m²
  • Objectcode 52415
  • Gebied 241 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
2 000 000 € 3072 €/m²
  • Objectcode 35686
  • Gebied 651 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
1 200 000 € 6000 €/m²
  • Objectcode 25493
  • Gebied 200 m²
  • Afstand tot de zee 50 m
Verkoop
1 500 000 € 2164 €/m²
  • Objectcode 44783
  • Gebied 693 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
2 000 000 € 2534 €/m²
  • Objectcode 45068
  • Gebied 789 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
1 714 400 € 2774 €/m²
  • Objectcode 25551
  • Gebied 618 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
2 000 000 € 1509 €/m²
  • Objectcode 38636
  • Gebied 1325 m²
  • Afstand tot de zee 600 m

Abonneer u op de nieuwsbrief