Op aanvraag
Property 24953 photo 1
Property 24953 photo 2
Property 24953 photo 3
Property 24953 photo 4
Property 24953 photo 5
Property 24953 photo 6
Property 24953 photo 7

Details

  • Afstand tot de zee: 280 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 47 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 26001 m². на острове Крит. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
69 900 € 224 €/m²
  • Objectcode 63410
  • Gebied 312 m²
  • Afstand tot de zee 3600 m
Verkoop
50 000 € 45 €/m²
  • Objectcode 65413
  • Gebied 1100 m²
  • Afstand tot de zee 21000 m
Verkoop
590 000 € 93 €/m²
  • Objectcode 65038
  • Gebied 6300 m²
  • Afstand tot de zee 1100 m
Verkoop
55 000 € 83 €/m²
  • Objectcode 65361
  • Gebied 660 m²
  • Afstand tot de zee 3400 m
Verkoop
185 000 € 165 €/m²
  • Objectcode 65536
  • Gebied 1121 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
180 000 € 72 €/m²
  • Objectcode 63958
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 20000 m
Verkoop
107 000 € 94 €/m²
  • Objectcode 65472
  • Gebied 1130 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
160 000 € 3 €/m²
  • Objectcode 65747
  • Gebied 51985 m²
  • Afstand tot de zee 23000 m
Verkoop
330 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 65144
  • Gebied 5000 m²
  • Afstand tot de zee 2600 m
Verkoop
853 000 € 23 €/m²
  • Objectcode 63290
  • Gebied 36000 m²
  • Afstand tot de zee 1 m

Abonneer u op de nieuwsbrief