Te koop - Grond 6750 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Haniotis
290 000 €
42 €/m²
Property 2494 photo 1
Property 2494 photo 2
Property 2494 photo 3
Property 2494 photo 4
Property 2494 photo 5
Property 2494 photo 6
Property 2494 photo 7
Property 2494 photo 8
Property 2494 photo 9
Property 2494 photo 10
Property 2494 photo 11
Property 2494 photo 12

Details

  • Strand: песчаный
  • Afstand tot de zee: 3000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 3 km
  • Afstand tot luchthaven: 90 km

Diensten

  • Zeezicht

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 6750 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Verkoop
277 000 € 68 €/m²
  • Objectcode 31765
  • Gebied 4062 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
320 000 € 29 €/m²
  • Objectcode 9801
  • Gebied 10800 m²
  • Afstand tot de zee 1900 m
Verkoop
430 000 € 12 €/m²
  • Objectcode 36978
  • Gebied 34200 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
250 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 32588
  • Gebied 9000 m²
  • Afstand tot de zee 550 m
Verkoop
300 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 3446
  • Gebied 8500 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
290 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 2494
  • Gebied 6750 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
340 000 € 73 €/m²
  • Objectcode 10834
  • Gebied 4650 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
350 000 € 555 €/m²
  • Objectcode 9132
  • Gebied 630 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
320 000 € 240 €/m²
  • Objectcode 24471
  • Gebied 1330 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
320 000 € 29 €/m²
  • Objectcode 39965
  • Gebied 11000 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief