Te koop - Grond 12000 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Haniotis
500 000 €
41 €/m²
Property 24937 photo 1
Property 24937 photo 2
Property 24937 photo 3
Property 24937 photo 4
Property 24937 photo 5
Property 24937 photo 6
Property 24937 photo 7
Property 24937 photo 8
Property 24937 photo 9

Details

  • Afstand tot de zee: 1500 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1,2 km
  • Afstand tot luchthaven: 77 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 12000 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 600 m².

Verkoop
500 000 € 433 €/m²
  • Objectcode 52646
  • Gebied 1154 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
600 000 € 113 €/m²
  • Objectcode 10114
  • Gebied 5300 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
500 000 € 49 €/m²
  • Objectcode 15820
  • Gebied 10181 m²
  • Afstand tot de zee 900 m
Verkoop
475 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 18937
  • Gebied 15500 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
600 000 € 212 €/m²
  • Objectcode 61529
  • Gebied 2822 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
530 000 € 96 €/m²
  • Objectcode 2578
  • Gebied 5500 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
600 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 35684
  • Gebied 12000 m²
  • Afstand tot de zee 900 m
Verkoop
420 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 63076
  • Gebied 15250 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
450 000 € 235 €/m²
  • Objectcode 30337
  • Gebied 1912 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
520 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 31677
  • Gebied 12300 m²
  • Afstand tot de zee 300 m

Abonneer u op de nieuwsbrief