Te koop - Grond 6080 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Haniotis
260 000 €
42 €/m²
Property 2493 photo 1
Property 2493 photo 2
Property 2493 photo 3
Property 2493 photo 4
Property 2493 photo 5
Property 2493 photo 6
Property 2493 photo 7
Property 2493 photo 8
Property 2493 photo 9
Property 2493 photo 10

Details

  • Strand: песчаный
  • Afstand tot de zee: 3500 m
  • Afstand tot luchthaven: 79 km

Diensten

  • Zeezicht

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 6080 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd.

 

Verkoop
280 000 € 41 €/m²
  • Objectcode 9619
  • Gebied 6750 m²
  • Afstand tot de zee 730 m
Verkoop
260 000 € 38 €/m²
  • Objectcode 30116
  • Gebied 6700 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
213 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 9903
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
250 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 38372
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 650 m
Verkoop
350 000 € 28 €/m²
  • Objectcode 5532
  • Gebied 12250 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
340 000 € 80 €/m²
  • Objectcode 44637
  • Gebied 4218 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
350 000 € 250 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 7483
  • Gebied 7800 m²
  • Afstand tot de zee 550 m
Verkoop
300 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 3446
  • Gebied 8500 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
330 000 € 173 €/m²
  • Objectcode 4387
  • Gebied 1898 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
250 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 5825
  • Gebied 4700 m²
  • Afstand tot de zee 650 m

Abonneer u op de nieuwsbrief