Te koop - Villa 200 m² in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol
630 000 €
3150 €/m²
Property 24861 photo 1
Property 24861 photo 2
Property 24861 photo 3
Property 24861 photo 4
Property 24861 photo 5
Property 24861 photo 6
Property 24861 photo 7
  • Objectcode 24861
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Villa
  • Gebied 200 m²
  • Perceeloppervlakte 322 m²
  • Regio Limassol
  • Plaats Limassol (Cyprus)
  • Aantal kamers 4

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Aantal kamers: 4
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 3
  • Slaapkamers: 3
  • Toiletten: 3
  • Afstand tot de zee: 4000 m
  • Afstand tot luchthaven: 60 km

Diensten

  • Parkeren
  • Zwembad

Beschrijving

Te koop 2 verdieping verdieping en een oppervlakte van 200 m² In Limassol. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken. De 1e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, 3 badkamers. Onroerend goed heeft airconditioner. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin. Er is een privézwembad aanwezig.