1 500 000 €
34 €/m²
Property 24668 photo 1
Property 24668 photo 2
Property 24668 photo 3
Property 24668 photo 4
Property 24668 photo 5
Property 24668 photo 6
Property 24668 photo 7
Property 24668 photo 8
Property 24668 photo 9
Property 24668 photo 10

Details

  • Afstand tot de zee: 25000 m
  • Afstand tot luchthaven: 29 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 43000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: structuur, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 8600 m².

Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 24953
  • Gebied 26001 m²
  • Afstand tot de zee 280 m
Verkoop
1 227 000 € 49 €/m²
  • Objectcode 38407
  • Gebied 24820 m²
  • Afstand tot de zee 1 m
Verkoop
1 500 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 62446
  • Gebied 150000 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
1 300 000 € 54 €/m²
  • Objectcode 56285
  • Gebied 24000 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
1 280 000 € 108 €/m²
  • Objectcode 54603
  • Gebied 11799 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
1 505 000 € 811 €/m²
  • Objectcode 45441
  • Gebied 1854 m²
  • Afstand tot de zee 140 m
Verkoop
1 500 000 € 1160 €/m²
  • Objectcode 10632
  • Gebied 1293 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
1 300 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 47791
  • Gebied 58000 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • Objectcode 52388
  • Gebied 10000 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
1 400 000 € 200 €/m²
  • Objectcode 37489
  • Gebied 7000 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief