330 000 €
892 €/m²
Property 24155 photo 1
Property 24155 photo 2

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Bouwjaar: 2008
  • Aantal kamers: 5
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 3
  • Slaapkamers: 4
  • Toiletten: 4
  • Afstand tot de zee: 2500 m
  • Afstand tot luchthaven: 32 km

Diensten

  • Haard
  • Voorraadkast
  • Garage

Beschrijving

Te koop herenhuis van 370 m² in Attica. Het herenhuis is verdeeld over 3 verdieping. De Semi-kelder bestaat uit 3 slaapkamers, een keuken, 2 badkamers, een voorraadkast. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken, een keuken, een badkamer. De 1e verdieping bestaat uit een slaapkamer, een badkamer. Onroerend goed heeft haard. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat garage.

The maisonette is located in Varnavas area 

The price also includes one more similar property in a plot of 2.000 sq.m.

Locatie