Te koop - Grond 4920 m² in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol
1 250 000 €
254 €/m²
Property 24047 photo 1
Property 24047 photo 2
  • Objectcode 24047
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Grond
  • Perceeloppervlakte 4920 m²
  • Regio Limassol
  • Plaats Limassol (Cyprus)

Details

  • Afstand tot de zee: 800 m
  • Afstand tot luchthaven: 44 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4920 m². В Лимассоле.

Locatie