Te koop - Villa 500 m² in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol
1 850 000 €
3700 €/m²
Property 24040 photo 1
Property 24040 photo 2
Property 24040 photo 3
Property 24040 photo 4
Property 24040 photo 5
  • Objectcode 24040
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Villa
  • Gebied 500 m²
  • Perceeloppervlakte 7590 m²
  • Regio Limassol
  • Plaats Limassol (Cyprus)
  • Aantal kamers 9

Details

  • Aantal kamers: 9
  • Badkamers: 6
  • Slaapkamers: 7
  • Toiletten: 6
  • Afstand tot de zee: 2500 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 49 km

Diensten

  • Parkeren
  • Zwembad
  • Haard
  • Voorraadkast
  • Garage

Beschrijving

Te koop 1 verdieping verdieping en een oppervlakte van 500 m² In Limassol. De villa bestaat uit 7 slaapkamers, 2 woonkamers, een keuken, 2 badkamers, 4 doucheruimtes, 2 opslagruimtes. Вилла heeft een hoekige opstelling. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de bergen, op de stad, op het bos. Onroerend goed heeft haard, airconditioner, barbecueplek, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin, garage. Er is een privézwembad aanwezig.

Locatie