425 000 €
33 €/m²
Property 23825 photo 1
Property 23825 photo 2

Details

  • Afstand tot de zee: 2500 m
  • Afstand tot luchthaven: 26 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 12600 m². в Аттике. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de stad.

The plot of land in which there is a possibility to built 200 sq.m is located in Palea Fokia area 

Verkoop
480 000 € 375 000 € 315 €/m²
  • Objectcode 60861
  • Gebied 1187 m²
  • Afstand tot de zee 50 m
Verkoop
500 000 € 51 €/m²
  • Objectcode 5920
  • Gebied 9780 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
450 000 € 374 €/m²
  • Objectcode 52393
  • Gebied 1203 m²
  • Afstand tot de zee 20 m
Verkoop
370 000 € 185 €/m²
  • Objectcode 24632
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
450 000 € 375 €/m²
  • Objectcode 14679
  • Gebied 1200 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
550 000 € 233 €/m²
  • Objectcode 34277
  • Gebied 2360 m²
  • Afstand tot de zee 2600 m
Verkoop
440 000 € 500 €/m²
  • Objectcode 59235
  • Gebied 880 m²
  • Afstand tot de zee 1800 m
Verkoop
400 000 € 82 €/m²
  • Objectcode 13128
  • Gebied 4870 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
450 000 € 225 €/m²
  • Objectcode 31362
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
510 000 € 368 €/m²
  • Objectcode 13785
  • Gebied 1385 m²
  • Afstand tot de zee 800 m

Abonneer u op de nieuwsbrief