Te koop - Grond 3317 m² in Limassol

Griekenland Cyprus Limassol
2 100 000 €
633 €/m²
Property 23812 photo 1
  • Objectcode 23812
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Grond
  • Perceeloppervlakte 3317 m²
  • Regio Limassol
  • Plaats Limassol (Cyprus)

Details

  • Afstand tot luchthaven: 51 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 3317 m². В Лимассоле.

For sale Land located in Limassol, in Germasogeia Tourist Area near High way, 3317, 60% cover area (3 floors)

Locatie