Te koop - Grond 13500 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra
800 000 € 500 000 €
37 €/m²
Property 2381 photo 1
Property 2381 photo 2
Property 2381 photo 3
Property 2381 photo 4
Property 2381 photo 5
Property 2381 photo 6

Details

  • Strand: песчаный
  • Afstand tot de zee: 550 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 5 km
  • Afstand tot luchthaven: 57 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 13500 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 355 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

 The place is characterized by picturesque nature and beautiful sandy beaches. There is a chain of 5-star hotels nearby.

Verkoop
685 000 € 88 €/m²
  • Objectcode 7439
  • Gebied 7700 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
1 000 000 € 83 €/m²
  • Objectcode 45197
  • Gebied 12000 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
1 000 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 26910
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 1800 m
Verkoop
1 000 000 € 17 €/m²
  • Objectcode 2761
  • Gebied 56000 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
800 000 € 500 000 € 37 €/m²
  • Objectcode 2381
  • Gebied 13500 m²
  • Afstand tot de zee 550 m
Verkoop
750 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 32430
  • Gebied 55000 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
650 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 32177
  • Gebied 19900 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
1 000 000 € 105 €/m²
  • Objectcode 20239
  • Gebied 9500 m²
  • Afstand tot de zee 120 m
Verkoop
1 000 000 € 62 €/m²
  • Objectcode 45198
  • Gebied 16000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
850 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 51408
  • Gebied 39000 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief