Te koop - Grond 10000 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Siviri
590 000 €
59 €/m²
Property 23691 photo 1
Property 23691 photo 2

Details

  • Afstand tot de zee: 640 m
  • Afstand tot luchthaven: 62 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 10000 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Locatie