Te koop - Grond 51000 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Nea Skioni
600 000 €
11 €/m²
Property 2367 photo 1
Property 2367 photo 2
Property 2367 photo 3
Property 2367 photo 4
Property 2367 photo 5
Property 2367 photo 6
Property 2367 photo 7

Details

  • Afstand tot de zee: 2200 m
  • Afstand tot luchthaven: 76 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 51000 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

We offer for sale a large plot of land of 51,000 sq.m, located on the west coast of the peninsula of Kassandra. The plot offers beautiful sea views and is located close to the resort village, which was founded in the time of the return of the Greeks from the Trojan War. Today, it is a traditional village that attracts fans of quiet rest, where you can find shops, taverns, cafes, pharmacy and supermarkets.

Verkoop
870 000 € 238 €/m²
  • Objectcode 40250
  • Gebied 3650 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
500 000 € 104 €/m²
  • Objectcode 32111
  • Gebied 4800 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
500 000 € 363 €/m²
  • Objectcode 64827
  • Gebied 1374 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
800 000 € 34 €/m²
  • Objectcode 22423
  • Gebied 23000 m²
  • Afstand tot de zee 2281 m
Verkoop
500 000 € 49 €/m²
  • Objectcode 15820
  • Gebied 10181 m²
  • Afstand tot de zee 900 m
Verkoop
800 000 € 203 €/m²
  • Objectcode 44594
  • Gebied 3928 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m
Verkoop
500 000 € 470 000 € 116 €/m²
  • Objectcode 6684
  • Gebied 4025 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
600 000 € 212 €/m²
  • Objectcode 61529
  • Gebied 2822 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
650 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 32177
  • Gebied 19900 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
500 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 2649
  • Gebied 10000 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief