350 000 €
39 €/m²
Property 23362 photo 1
Property 23362 photo 2

Details

  • Afstand tot de zee: 1600 m
  • Afstand tot luchthaven: 18 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 8850 m². в Аттике.

The plot of land is located in Koropi area

There is offered a same plot in the price of 450.000

Verkoop
290 000 € 194 €/m²
  • Objectcode 31352
  • Gebied 1490 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
450 000 € 523 €/m²
  • Objectcode 31099
  • Gebied 860 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
290 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 50144
  • Gebied 8076 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
360 000 € 373 €/m²
  • Objectcode 47502
  • Gebied 965 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
450 000 € 374 €/m²
  • Objectcode 52393
  • Gebied 1203 m²
  • Afstand tot de zee 20 m
Verkoop
318 000 € 963 €/m²
  • Objectcode 14028
  • Gebied 330 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m
Verkoop
500 000 € 51 €/m²
  • Objectcode 5920
  • Gebied 9780 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
350 000 € 583 €/m²
  • Objectcode 10880
  • Gebied 600 m²
Verkoop
360 000 € 292 €/m²
  • Objectcode 25148
  • Gebied 1230 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
425 000 € 33 €/m²
  • Objectcode 23825
  • Gebied 12600 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief