180 000 €
36 €/m²
Property 23314 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 5500 m
  • Afstand tot luchthaven: 5 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 5000 m². в Аттике. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m².

The land is located near the airport, in the suburb of Markopulo.

Verkoop
200 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 14832
  • Gebied 8800 m²
  • Afstand tot de zee 116 m
Verkoop
240 000 € 231 €/m²
  • Objectcode 32068
  • Gebied 1036 m²
  • Afstand tot de zee 12000 m
Verkoop
230 000 € 180 000 € 453 €/m²
  • Objectcode 6860
  • Gebied 397 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
195 000 € 780 €/m²
  • Objectcode 13855
  • Gebied 250 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m
Verkoop
260 000 € 304 €/m²
  • Objectcode 6094
  • Gebied 855 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
165 000 € 67 €/m²
  • Objectcode 29249
  • Gebied 2430 m²
  • Afstand tot de zee 18000 m
Verkoop
242 000 € 284 €/m²
  • Objectcode 63280
  • Gebied 852 m²
  • Afstand tot de zee 990 m
Verkoop
150 000 € 243 €/m²
  • Objectcode 34318
  • Gebied 617 m²
  • Afstand tot de zee 14000 m
Verkoop
266 000 € 280 €/m²
  • Objectcode 13845
  • Gebied 950 m²
  • Afstand tot de zee 850 m
Verkoop
195 000 € 36 €/m²
  • Objectcode 13003
  • Gebied 5300 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief