107 000 €
26 €/m²
Property 23115 photo 1
Property 23115 photo 2
Property 23115 photo 3
Property 23115 photo 4
Property 23115 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 1000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 69 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4070 m². на острове Крит. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 187 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de bergen, op de stad.

Verkoop
120 000 € 63 €/m²
  • Objectcode 51455
  • Gebied 1900 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
140 000 € 112 €/m²
  • Objectcode 42785
  • Gebied 1247 m²
  • Afstand tot de zee 5700 m
Verkoop
123 000 € 80 000 € 19 €/m²
  • Objectcode 50127
  • Gebied 4050 m²
  • Afstand tot de zee 11600 m
Verkoop
150 000 € 125 €/m²
  • Objectcode 49099
  • Gebied 1200 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
110 000 € 29 €/m²
  • Objectcode 56431
  • Gebied 3700 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
96 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 52490
  • Gebied 7063 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
160 000 € 94 €/m²
  • Objectcode 62322
  • Gebied 1700 m²
  • Afstand tot de zee 70 m
Verkoop
150 000 € 75 €/m²
  • Objectcode 43087
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 1900 m
Verkoop
138 000 € 44 €/m²
  • Objectcode 55956
  • Gebied 3092 m²
  • Afstand tot de zee 950 m
Verkoop
96 000 € 37 €/m²
  • Objectcode 52546
  • Gebied 2562 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief