Te koop - Grond 6012 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Possidi
300 000 €
49 €/m²
Property 23097 photo 1
Property 23097 photo 2
Property 23097 photo 3
Property 23097 photo 4
Property 23097 photo 5
Property 23097 photo 6
Property 23097 photo 7

Details

  • Afstand tot de zee: 300 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 66 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 6012 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m².

Verkoop
320 000 € 240 €/m²
  • Objectcode 24471
  • Gebied 1330 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
250 000 € 57 €/m²
  • Objectcode 40504
  • Gebied 4327 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
350 000 € 275 €/m²
  • Objectcode 5060
  • Gebied 1270 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
270 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 4718
  • Gebied 4050 m²
  • Afstand tot de zee 2700 m
Verkoop
320 000 € 31 €/m²
  • Objectcode 19205
  • Gebied 10181 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
300 000 € 249 €/m²
  • Objectcode 45032
  • Gebied 1204 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
380 000 € 38 €/m²
  • Objectcode 49699
  • Gebied 9900 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
375 000 € 93 €/m²
  • Objectcode 54311
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
250 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 33793
  • Gebied 11005 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
350 000 € 555 €/m²
  • Objectcode 9132
  • Gebied 630 m²
  • Afstand tot de zee 100 m

Abonneer u op de nieuwsbrief