Te koop - Grond 38652 m² in Crete

Griekenland Kreta Noord-Heraklion
Op aanvraag
Property 22950 photo 1
Property 22950 photo 2
Property 22950 photo 3
  • Objectcode 22950
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Grond
  • Perceeloppervlakte 38652 m²
  • Regio Crete
  • Plaats Noord-Heraklion (Kreta)

Details

  • Afstand tot de zee: 7000 m
  • Afstand tot luchthaven: 17 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 38652 m². на острове Крит. Met de mogelijkheid tot bouw op 7500 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen, op de stad, op het bos.

For sale a plot of 38.652 sq m in ​​Hersonissos region. Located on a hill , it has a beautiful view to  the mountains and a side sea view. It can build approximately 7,500 sq m. The plot is ideal for the construction of sports facilities as well as the construction of a residential complex since it is situated among huge hotel complexes, which each year host more than 1 million tourists. Within 9 to 18 km there are archaeological sites such as Knossos, the Minoan castle in Malia and the archaeological site of Lyttos.

Price on demand (the property documents are ready for the sale process).

Verkoop
320 000 € 68 €/m²
  • Objectcode 63110
  • Gebied 4653 m²
  • Afstand tot de zee 670 m
Verkoop
290 000 € 207 €/m²
  • Objectcode 65314
  • Gebied 1395 m²
  • Afstand tot de zee 72 m
Verkoop
259 000 € 984 €/m²
  • Objectcode 65353
  • Gebied 263 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
105 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 64280
  • Gebied 4033 m²
  • Afstand tot de zee 2470 m
Verkoop
150 000 € 34 €/m²
  • Objectcode 64036
  • Gebied 4290 m²
  • Afstand tot de zee 352 m
Verkoop
1 100 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 65416
  • Gebied 100188 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
853 000 € 813 €/m²
  • Objectcode 64552
  • Gebied 1048 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
199 000 € 189 €/m²
  • Objectcode 65914
  • Gebied 1052 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
120 000 € 94 €/m²
  • Objectcode 65362
  • Gebied 1270 m²
  • Afstand tot de zee 3600 m
Verkoop
80 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 63900
  • Gebied 5000 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief