450 000 €
78 €/m²
Property 22907 photo 1
Property 22907 photo 2

Details

  • Afstand tot de zee: 2500 m
  • Afstand tot luchthaven: 14 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 5704 m². в Аттике. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 250 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen, op de stad.

Locatie