Te koop - Villa 161 m² in Paphos

Griekenland Cyprus Paphos Pegeia
776 500 €
4823 €/m²
Property 22797 photo 1
Property 22797 photo 2
Property 22797 photo 3
Property 22797 photo 4
Property 22797 photo 5
Property 22797 photo 6
Property 22797 photo 7
Property 22797 photo 8
Property 22797 photo 9
Property 22797 photo 10
Property 22797 photo 11
Property 22797 photo 12
Property 22797 photo 13
Property 22797 photo 14
Property 22797 photo 15

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Aantal kamers: 4
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 3
  • Slaapkamers: 3
  • Toiletten: 3
  • Afstand tot de zee: 200 m
  • Afstand tot luchthaven: 35 km

Diensten

  • Parkeren
  • Zwembad
  • Haard
  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop 2 verdieping verdieping en een oppervlakte van 161 m² In Paphos. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken, een doucheruimte, een voorraadkast. De 1e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, een badkamer, een doucheruimte. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, haard, airconditioner. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin. Er is een privézwembad aanwezig.