Te koop - Grond 20100 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Siviri
800 000 €
39 €/m²
Property 22704 photo 1
Property 22704 photo 2
Property 22704 photo 3
Property 22704 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 1300 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 0,5 km
  • Afstand tot luchthaven: 63 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 20100 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 882 m².

Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 10973
  • Gebied 20100 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
800 000 € 39 €/m²
  • Objectcode 22704
  • Gebied 20100 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
1 000 000 € 62 €/m²
  • Objectcode 45198
  • Gebied 16000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
1 000 000 € 83 €/m²
  • Objectcode 45197
  • Gebied 12000 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
650 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 32177
  • Gebied 19900 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
800 000 € 34 €/m²
  • Objectcode 22423
  • Gebied 23000 m²
  • Afstand tot de zee 2281 m
Verkoop
1 000 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 26910
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 1800 m
Verkoop
850 000 € 101 €/m²
  • Objectcode 13568
  • Gebied 8404 m²
  • Afstand tot de zee 120 m
Verkoop
870 000 € 238 €/m²
  • Objectcode 40250
  • Gebied 3650 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
685 000 € 88 €/m²
  • Objectcode 7439
  • Gebied 7700 m²
  • Afstand tot de zee 400 m

Abonneer u op de nieuwsbrief