Te koop - Grond 4700 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Nea Skioni
220 000 €
46 €/m²
Property 22421 photo 1
Property 22421 photo 2
Property 22421 photo 3
Property 22421 photo 4
Property 22421 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 751 m
  • Afstand tot luchthaven: 78 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4700 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: structuur, water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m².

Verkoop
320 000 € 31 €/m²
  • Objectcode 19205
  • Gebied 10181 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
190 000 € 59 €/m²
  • Objectcode 14627
  • Gebied 3171 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
250 000 € 18 €/m²
  • Objectcode 61821
  • Gebied 13600 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
190 000 € 380 €/m²
  • Objectcode 50716
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
310 000 € 250 000 € 58 €/m²
  • Objectcode 19446
  • Gebied 4250 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
250 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 38372
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 650 m
Verkoop
220 000 € 33 €/m²
  • Objectcode 5565
  • Gebied 6500 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
220 000 € 110 €/m²
  • Objectcode 48741
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
245 000 € 700 €/m²
  • Objectcode 40642
  • Gebied 350 m²
  • Afstand tot de zee 360 m
Verkoop
190 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 55873
  • Gebied 8687 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief