380 000 €
1919 €/m²
Property 22184 photo 1
Property 22184 photo 2
Property 22184 photo 3
Property 22184 photo 4
Property 22184 photo 5
Property 22184 photo 6
Property 22184 photo 7
Property 22184 photo 8

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Bouwjaar: 2006
  • Aantal kamers: 5
  • Verwarmingstype: diesel
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 4
  • Toiletten: 2
  • Afstand tot de zee: 3059 m
  • Afstand tot luchthaven: 14 km

Diensten

  • Haard
  • Voorraadkast
  • Garage

Beschrijving

Te koop herenhuis van 198 m² in Attica. Het herenhuis is verdeeld over 3 verdieping. De Begane grond bestaat uit een slaapkamer, woonkamer met keuken, een doucheruimte. De 1e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, een badkamer. De 2e verdieping bestaat uit een voorraadkast. Таунхаус heeft een hoekige opstelling. Onroerend goed heeft haard, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat tuin, garage.

The maisonette is located in Agia Marina.

Locatie