Te koop - Villa 300 m² in Paphos

Griekenland Cyprus Paphos
2 900 000 €
9667 €/m²
Property 22150 photo 1
Property 22150 photo 2
Property 22150 photo 3
Property 22150 photo 4
Property 22150 photo 5
Property 22150 photo 6
Property 22150 photo 7
Property 22150 photo 8
Property 22150 photo 9
Property 22150 photo 10
Property 22150 photo 11
Property 22150 photo 12
Property 22150 photo 13
Property 22150 photo 14
  • Objectcode 22150
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Villa
  • Gebied 300 m²
  • Perceeloppervlakte 2300 m²
  • Regio Paphos
  • Plaats Paphos (Cyprus)

Details

  • Afstand tot de zee: 1200 m
  • Afstand tot luchthaven: 11 km

Beschrijving

Te koop verdieping en een oppervlakte van 300 m² In Paphos. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, airconditioner. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat tuin.

Luxury villa for sale in elite complex close to Pafos city. The complex offer luxury and private lifestyle. 

The plot is 2300 sq.m.
Living area - 300 sq.m.
4 bedrooms.
4 bathrooms.