100 000 €
200 €/m²
Property 21328 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 8000 m
  • Afstand tot luchthaven: 15 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 500 m². в Аттике. Het maakt deel uit van het stadsplan. Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op het bos.

There is also a land of 500sqm next to this land for sale.

Verkoop
130 000 € 120 000 € 153 €/m²
  • Objectcode 5428
  • Gebied 780 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
95 000 € 6 €/m²
  • Objectcode 46180
  • Gebied 14086 m²
  • Afstand tot de zee 3200 m
Verkoop
100 000 € 200 €/m²
  • Objectcode 21328
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m
Verkoop
148 000 € 86 €/m²
  • Objectcode 13023
  • Gebied 1715 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
135 000 € 122 €/m²
  • Objectcode 64218
  • Gebied 1102 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
95 000 € 67 000 € 236 €/m²
  • Objectcode 20440
  • Gebied 283 m²
  • Afstand tot de zee 235 m
Verkoop
120 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 30291
  • Gebied 2373 m²
  • Afstand tot de zee 250 m
Verkoop
110 000 € 108 €/m²
  • Objectcode 24748
  • Gebied 1015 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m
Verkoop
113 000 € 90 000 € 34 €/m²
  • Objectcode 13027
  • Gebied 2638 m²
  • Afstand tot de zee 13000 m
Verkoop
140 000 € 466 €/m²
  • Objectcode 23278
  • Gebied 300 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m

Abonneer u op de nieuwsbrief